سوالات متداول کارشناسی خودرو

آیا تشخیص رنگ خودرو هم در این مرکز انجام میشود؟

بله. با استفاده از تستر و دستگاه‌های مختلف و همچنین به صورت تجربی، کارشناسان ایران اتو چک می‌توانند این موارد را بررسی نمایند.

هزینه کارشناسی خودرو چقدر است؟

هزینه پرداختی شامل کارشناسی قسمت‌های مختلف خودرو (کارشناسی بدنه ، کارشناسی فنی ، تشخیص رنگ) و ارائه برگه کارشناسی می باشد. این مبلغ با توجه به نوع خودرو ها متفاوت می‌باشد. برای مشاوره و اطلاع از هزینه کارشناسی خودرو
با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. ۰۲۱۸۸۴۳۵۵۷۰

نحوه در خواست کارشناس خودرو چگونه انجام میشود؟

کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید. مشاوران ایران اتو چک سفارش شما عزیزان را ثبت نموده و کارشناس مربوطه ظرف کمتر از یکساعت در محل خودرو حاضر می‌شود.

آیا برگه مشاوره کارشناسی خودرو ، به مشتریان ارائه میشود؟

بله. پس از اتمام کارشناسی خودرو، گزارش کتبی با فاکتور و مهر و امضاء کارشناس خدمت مشتریان ارائه می‌شود.

هدف از کارشناسی خودرو چیست؟

اکثر صاحبان و خریداران محترم خودرو در تشخیص خطاهای ناشی از علائم ظاهر شده و ایجاد شده در وسایل نقلیه خود اطلاعات کافی ندارند. این خطاها نیاز به حضور یک کارشناس خودرو دارد تا خرید و فروش خودرو به بهترین نحو ممکن انجام شده و خودرو از قیمت‌گذاری صحیحی برخوردار شود.

در کارشناسی خودرو چه مواردی تست و کارشناسی میشوند؟

در کارشناسی فنی ، موتور و گیربکس ، صفحه کلاچ ، جلوبندی ، نشت روغن ، ایربگ ، ترمز ABS ، فرمان هیدرولیک ، شتاب ، کمپرس روغن موتور ، شاسی جلو و عقب و …. کارشناسی شده و عیب و ایراد های خودرو در برگه مشاوره کارشناسی خودرو ثبت خواهد شد.