برای مشاوره و در خواست فوری کارشناس بر روی شماره های زیر کلیک کنید

آنچه در این مقاله میخوانید:

کارشناسی خودرو عباس آباد

مرکز تخصصی ایران کارنو مستقر در منطقه عباس آباد با استخدام کارشناس خودرو و آموزش کارشناسان خودرو در زمینه کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ خودرو و اعزام کارشناسی خودرو سیار به مناطق 22 گانه تهران با دهه ها تجربه در خدمت متقاضیان خرید و فروش خودرو می باشد.

در مرکز کارشناسی خودرو عباس آباد خدماتی چون کارشناسی 0 تا 100 فنی و بدنه خودرو به مشتریان و متقاضیان خودرو ارائه میشود ، استفاده از یک مرکز معتبر کارشناسی خودرو عباس آباد این امکان را برای خریدار محترم خودرو بوجود می آورد که با خیالی راحت و بدون نگرانی از خرید خودروئی سالم و بدون عیب و ایراد بهره مند گردد.

برای دریافت خدمات تخصصی شرکت ایران کارنو مستقر در منطقه عباس آباد با شماره های شرکت تماس بگیرید تا کارشناسی فنی خودرو به منطقه و محل شما اعزام شود.

تعرفه کارشناسی خودرو با توجه به مدل و برند خودروهای ایرانی و خارجی متفاوت می باشد . برای اطلاع از تعرفه ها و در خواست کارشناس خودرو تماس بگیرید.

مواردی که در کارشناسی فنی خودرو بررسی میشوند عبارتند از :

 • -تشخیص رنگ با دستگاه دیجیتال
 • تشخیص رنگ با قلم آهنربائی
 • تشخیص رنگ شامل سقف و ستون و شاسی های خودرو
 • فنی و موتور شامل کمپرس و روغن سوزی
 • فنی و موتور شامل نشت روغن ، دود خروجی
 • ادوات برقی و تطبیق کارکرد با ظاهر خودرو
 • ادوات برقی شامل سیستم های برقی و تهویه و ایربگ
 • ادوات برقی شامل آپشن ها و سیستم های رفاهی
 • چرخ و تعلیق شامل ترمز ، چرخ و لاستیک
 • چرخ و تعلیق شامل محور جلو و عقب
 • گیربکس شامل تعویض دنده ، صفحه کلاچ
 • فنی و موتور شامل کشش و شتاب ، لرزش و صدا
 • گیربکس شامل اتومات و دنده ای
 • تمیز بودن خودرو و عدم بارندگی و کارشناسی در محل مناسب
 • ارائه برگه مشاوره کارشناسی ایران کارنو به همراه مهر و امضاء کارشناس
دستگاه دیاگ

عباس آباد یکی از مناطق تهران برای تعمیرات و کارشناسی خودرو است ، شرکت ایران کارنو با سابقه 12 ساله خود ، خدمات خود را در این منطقه و دیگر مناطق تهران گسترش داده است.

قطعا یکی از موارد مهمی که در بین شرکت های کارشناسی خودرو عباس آباد حائز اهمیت است استفاده از کارشناسان با تجربه و متخصص و همچنین استفاده از متدها و روش های نوین موقع کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ خودرو می باشد .

خدمات کارشناسی خودرو عباس آباد که توسط ایران کارنو ارائه میشود شامل موارد بسیاری میشود که با توجه به نیاز خود میتوانید خدمات متنوعی را از شرکت ایران کارنو در خواست نمائید.

کارشناسی فنی خودرو در محل

شرکت ایران کارنو(کارشناسی خودرو عباس آباد) با استفاده از کارشناسان مجرب و با تجربه خدمات متنوعی را ارائه داده و هدف جلب رضایت مشتریان می باشد.

کارشناسی تمامی قسمت های خودرو

موضوعی که در اینجا از نظر مشتری و متقاضی کارشناسی خودرو مهم است کارشناسی دقیق و فنی خودرو است.استفاده از یک مرکز معتبر کارشناسی خودرو عباس آباد و تجربه چند ساله شرکتی همچون ایران کارنو موجب شده است که شرکت هایی مانند ایران کارنو در این زمینه پیشرو باشند.

10 ویژگی مهم شرکت ایران کارنو نسبت به شرکت های دیگر

وقتی شرکت ایران کارنو تصمیم گرفت در زمینه کارشناسی فنی خودرو و تشخیص رنگ حرفه ای شود ، بر آن شد تا تمام ویژگی ها و تجهیزات مناسب را برای موفقیت خود داشته باشد.

در اینجا 10 ویژگی مهم و برجسته شخصیتی وجود دارد که ما معتقد هستیم همه کارشناسان خودرو(کارشناسی خودرو عباس آباد) و صاحبان مشاغل خودرو برای موفقیت خود داشته باشند.

مهارت ها و صلاحیت ها

دانش کامل و درک چگونگی کارشناسی فنی خودرو و تشخیص رنگ مهم است اما این مسئله فقط در مورد کارشناسی قسمت های مختلف و فنی خودرو نیست .

شرکت ایران کارنو نه تنها از نحوه کارشناسی دقیق خودرو برخوردار است بلکه با توجه به نیاز شما در مورد کارشناسی فنی خودرو از دستگاه هایی مانند دستگاه دیاگ ، دستگاه تست رنگ شدگی بدنه خودرو ، دستگاه تست باتری و دینام ، دستگاه تست فیوز خودرو ، دستگاه کمپرس سنج سیلندر ، تستر روغن ترمز ، شارژ باتری خودرو ، ابزار صافکاری بدنه خودرو ، و …. استفاده میکند.

تا در نهایت حد ممکن از کارشناسی دقیق خودرویتان اطمینان حاصل نمائید.

کارشناسی خودرو عباس آباد
دستگاه تست باتری

ابزار مناسب کارشناسی خودرو

برخی از افراد بر این باورند که این فقط ابزار نیست که برای شما کار میکند بلکه نحوه استفاده از آن است.

این امر در مورد تجهیزات فنی خودرو نیز صادق است استخدام یک کارشناس حرفه ای(کارشناسی خودرو عباس آباد) و برجسته لزوما به معنای استخدام کسی نیست که از ده ها ابزار و لوازم مختلف استفاده میکند .

بلکه دانستن اینکه کدام ابزار و تجهیزات خودرو واقعا ضروری هستند و چگونه از آنها به درستی و به روش ایمن استفاده شود ، آن فرد را یک کارشناس حرفه ای و مجرب به حساب می آورد.

تعهد به کارشناسی دقیق خودرو

ایران کارنو با تجربه چند ساله خود اطمینان حاصل میکند که تمام نقاط فنی خودرو به درستی کارشناسی شده باشد.و این امکان را بوجود می آورد که خرید خودروی بدون نقص و ایراد را تجربه نمائید.

 

اهمیت به سلامت کارکنان و کارشناسان خودرو

متخصص شدن در هر حرفه و کاری و به خصوص کارشناسی خودرو(کارشناسی خودرو عباس آباد) کار سختی است که مستلزم چند سال تجربه در این حرفه است ، در شرایط سخت روز و اعزام کارشناس خودرو و سلامت جسمی کارکنان و کارشناسان خودرو از اولویت های اصلی شرکت ایران کارنو است .

در کل سلامتی کارکنان و کارشناسان خودرو ایران کارنو به ما کمک میکند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم و از اشتباهات احتمالی هنگام کارشناسی خودرو جلوگیری نمائیم.

آداب معاشرت

بسته به محیط کار ، کارشناسی خودرو عباس آباد میتواند شغلی اجتماعی و تخصصی در زمینه خودرو باشد که مستلزم کار در کنار بسیاری از کارکنان دیگر یا اعضای شرکت در طول یک شیفت کاری است.

کارفرمایان و مدیران شرکت همیشه از داشتن نیروهای مودب و متعهد به کار استقبال میکنند ، به طور کلی یکی از برجسته ترین ویژگی های شرکت ایران کارنو ، استخدام نیرو با روابط عمومی بالا و متعهد است .

داشتن شخصیت گرم و دوستانه یک ضرورت است و ایران کارنو که خدمات کارشناسی خودرو در تهران و دیگر مناطق را ارائه میدهد در به کار گرفتن و استخدام این نیروها واقعا حساس است.

سازگاری

برای موفقیت در کارشناسی و تعمیرات خودرو ، شرکت ایران کارنو استاندارد بالائی داشته و کارشناسی خودرو عالی به این معنی است که مشتریان میتوانند به ایران کارنو اعتماد کنند.

قابل اعتماد بودن

همه کارشناسان ایران کارنو دارای مدارک عدم سوء پیشینه و غیره بوده و از سوی شرکت تضمین میشوند.

ادراک

کارشناسی فنی دقیق خودرو به سطح بالائی از شهود نیاز دارد ، بر این باور هستیم که چگونه میتوانیم با تجهیزات مناسب و با کمترین مزاحمت برای مشتریان ، کار(کارشناسی خودرو عباس آباد) را با کمترین هزینه و در زمان مناسب مقرون به صرفه انجام دهیم .

کارشناسی خودرو یک ذهن عالی و آرام میخواهد به خصوص اگر میخواهیم کارمان را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

نو آوری و خلاقیت

صنعت خودرو به سرعت در حال رشد و پیشرفت است و نوآوری های جدیدی مانند انواع دستگاه های تست خودرو و دیگر فناوری های خودرو دائما بازار را متحول میکنند .

این سرعت رشد سبب شده که مشتریان محترم خودرو انتظار داشته باشندایران کارنو از آنها پیروی کند.بسیار لذت بخش است که ما یک قدم جلوتر از رقبای خود ایستاده ایم و از این نوآوری و روندهای نوظهور پیروی میکنیم.

ایران کارنو (کارشناسی خودرو عباس آباد) همیشه به فکر ایده های جدید است تا آنها را در کارهای روزمره و استراتژی خود بگنجاند.

با انتخاب ایران کارنو مرکز کارشناسی خودرو عباس آباد از تمامی این مزایا برخوردار خواهید شد.

گروه فنی و مهندسی ایران کارنو

در خواست سریع کارشناس خودرو