برای مشاوره و در خواست فوری کارشناس بر روی شماره های زیر کلیک کنید

درباره ما

این مرکز با بهره گیری از نیرو های متخصص و مدیریت ارتباط با مشتری توانسته است. با ارائه خدمات و راه اندازی کسب و کار در زمینه کارشناسی خودرو ، خدمتی نو به سبک جدید به هموطنان عزیز ارائه دهد. ایران کارنو با بالا بردن کیفیت در حوزه کارشناسی خودرو با استفاده از فرم نظرسنجی رضایت مشتریان را جلب نموده است. و با  برطرف ساختن نقاط ضعف در حیطه ی کاری خود و  درباره ما کسب استانداردهای لازم در مدیریت ارتباط با مشتریان می باشد.-(درباره ما)

ایران کارنو در زمینه کارشناسی خودرو، سعی در ارائه خدمات متمایزی است. تا بتواند علاوه بر کسب رضایت مشتریان خود، سهم بیشتری از بازار خودرو و صنعت کارشناسی خودرو را نیز در دست بگیرد. به همین جهت ما آموزش های تخصصی را به  کارشناسان خود ارائه می دهیم.(درباره ما)

مزایای استفاده از خدمات ایران کارنو و نظرات مشتریان درباره ما

به واسطه نظرات مشتریان سعی می کنیم به شما برای خرید خودرویی سالم و مطمئن کمک کنیم.  خدمات کارشناسی خودرو ایران کارنو را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید.

تا مطمئن شوید به شما عزیزان خدمات کارشناسی بهتری ارائه می شود.(درباره ما)

کارشناسی خودرو تخصصی را با ایران کارنو تجربه کنید،ایران کارنو با بهره گیری از کارشناسان مجرب و تخصصی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد. استخدام کارشناس در ایران کارنو توسط تیم تخصصی ایران کارنو و با حساسیت بالا انجام می شود.-(درباره ما) چرا که ما معتقد هستیم خدمات دهی با کارشناسان خوب و ممتاز می تواند ارتباط بین مشتری و شرکت را ارتقاء داده و در خرید خودرویی سالم و خوب کمکتان کند. کارشناسان ایران کارنو با دقت و تمرکز بر کار کارشناسی خودرو نظارت داشته و کار کارشناسی را به نحو احسن انجام می دهند.(درباره ما)

درباره ما

ایران کارنو با تجربه چند ساله فعالیت در زمینه کارشناسی خودرو توانسته ، رضایت مشتریان بسیاری را کسب کند.

این گروه پس از تجربه شیرین فعالیت خود ،سعی در گسترش شناخت خود کردند. و در پی اجرای تصمیم مدیریت ،به رسمی کردن ایران کارنو با طراحی سایت https://irancarno.com دست زدند.

ایران کارنو فعالیت خود را در زمینه های مختلف کارشناسی خودرو (درباره ما) و فنی که شما نیاز داشته باشید گسترش داده و تلاش کرده کلیه خدمات را به نحو احسن به اتمام برساند.

ایران کارنو دارای 12 سال تجربه بوده و با کارمندان و کارشناسان مجرب توانسته است تا به امروز کار خود را به نحو احسنت پیش ببرد.

برای تماس با ما می توانید از روش تماس مستقیم و شماره های ذکر شده در صفحه اصلی در صفحه اصلی سایت استفاده کنید.

در کل هدف ما جلب رضایت مندی مشتریان هنگام خرید خودرویی سالم و بدون ایراد می باشد.

درباره ما

کارشناسان ایران کارنو هنگام کارشناسی خودرو از دستگاه هایی مانند دستگاه تستر دیجیتال برای تشخیص رنگ شدگی خودرو، دستگاه تست دیاگ برای تست باتری و …استفاده می کنند.

بعد از انجام کارشناسی خودرو توسط کارشناس ایران کارنو،یک برگ کارشناسی از وضعیت کارشناسی خودرو مانند سالم بودن ماشین از لحاظ فنی و بدنه خودرو به مشتری تحویل داده میشود.

تعرفه و هزینه کارشناسی انجام شده برای خودرو های مختلف متفاوت بوده و سایر اطلاعات فنی و تخصصی خودرو در سایت ایران کارنو وجود داشته و می توانید از مقالات تخصصی سایت دیدن کنید.

به دلیل کاهش عرضه خودرو به بازار از سوی کارخانه ها و تقاضای زیاد مردم برای خرید خودروی دست دوم ،بازاری از خریداران و فروشندگان برای شرکت ها ایجاد شده است .

 در این میان کارشناسی خودرو قبل از خرید و معامله آن اهمیت پیدا میکند.

اولین چیزی که در ذهن عموم مشتریان بوجود می آید حساسیت به رنگ شدگی بدنه خودرو و آسیب های بدنه ماشین از جمله خط و خش در بدنه خودرو و آسیب های قسمت های فنی می باشد.

از این رو بهره گیری از یک کارشناس خودرو متخصص و مجرب می تواند کمک زیادی به شما کرده و از ضررهای احتمالی هنگام خرید خودرو بکاهد .

بیش تر بخوانید : انژکتور در خودروها

درباره ما

بسیاری از افراد قبل از خرید خودروی خود چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ رنگ شدگی خدرو نیازمند کارشناسی خودرو می باشند. از آنجائی که در ایران تعمیرات و بازسازی خودروها بطور خاصی پیشرفت داشته و اشخاص ماهری در این صنعت مشغول به فعالیت هستند. در معاملات خرید و فروش خودرو نیاز به کارشناس خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وظیفه کارشناس خودرو این است که تشخیص رنگ خودرو و تست قسمت های فنی ماشین و خسارت وارد شده به خودرو را اعلام نماید.و شک و تردید های احتمالی خریداران ،قبل از خرید خودرو را از بین ببرد.

تیم تخصصی ایران کارنو

در خواست سریع کارشناس خودرو