برای مشاوره و در خواست فوری کارشناس بر روی شماره های زیر کلیک کنید

آنچه در این مقاله میخوانید:

قیمت کارشناسی خودرو

تعرفه و قیمت کارشناسی خودرو در شرکت ایران کارنو با توجه به نوع مدل خودروها متفاوت است ، هزینه ها و تعرفه های ایران کارنو شامل هزینه کامل کارشناسی خودرو می باشد.که این تعرفه و قیمت کارشناسی خودرو با توجه به مدل و سال خودروها متفاوت می باشد.

هزینه های کارشناسی از 200 تومن شروع شده و در خودروهای خارجی به 1/5 میلیون تومن میرسد.

نوع و مدل و سال ساخت خودرو

قیمت کارشناسی خودرو با توجه به نوع و مدل خودروها متفاوت است ، خودروی شما چه نوع باشد چه کارکرده ، شرکت ایران کارنو کار کارشناسی خودروی شما را توسط کارشناسان مجرب و متخصص انجام میدهد.

قیمت کارشناسی خودرو

مرکز معتبر کارشناسی خودرو

شرکتی که خدمات کارشناسی خودرو را انجام میدهد باید دارای صلاحیت ها و مدارک لازم باشد ، ابتدا اطمینان حاصل کنید که کارشناسی که برای خودروی شما از طرف شرکت اعزام میشود واجد شرایط لازم باشد و تجهیزات لازم برای انجام این کار را داشته باشد.

قبل از تحویل دادن خودرو به کارشناس شرکت به اطراف محل نگاه کنید و از روشن بودن محل و زمان کارشناسی اطمینان حاصل پیدا کنید.

تماس با شرکت معتبر کارشناسی خودرو و اطلاع از تعرفه ها و قیمت کارشناسی خودرو

هنگامی که برای انجام کارشناسی خودرو با یک شرکت معتبر مانند ایران کارنو تماس میگیرید ، به طور واضح به شرکت توضیح دهید که چه نوع خدماتی نیاز دارید و از تعرفه و قیمت کارشناسی خودرو و نوع خدماتی که شرکت ارائه میدهد اطمینان حاصل کنید.

به این نکات توجه کنید

  • در حد امکان از خودروی خود اطلاعات جمع آوری کنید و به کارشناس شرکت توضیح دهید ، این کار تشخیص عیوب را برای کارشناس خودرو آسان تر میکند.
  • هر گونه مشکل مکانیکی خاصی که قبلا در اثر تصادف و غیره به خودرو وارد شده است را به کارشناس شرکت توضیح دهید و بگویید که این مشکل در چه زمانی اتفاق افتاده است.
  • به هر چیزی که نیاز به بررسی دارد اشاره کرده و به کارشناس شرکت توضیح دهید.
  • تشخیص عیوب و کارشناسی خودرو همیشه ساده نیست ، تا حد امکان از دخالت دیگران در انجام کارشناسی خودرویتان جلوگیری کنید و یک امن و سالم و بدون صدا را در اختیار کارشناس خودرو قرار دهید تا کارشناس شرکت با ابزارها و تجهیزات خود کار کارشناسی خودرویتان را به نحو احسن انجام دهد.

کارشناسی خودرو برای همگان همیشه یک اصل مهم بوده و با توجه به اینکه در سال های آتی خرید و فروش خودرو بیش تر شده و خودرو به یک وسیله راحتی برای خانواده های ایرانی تبدیل شده است .

شرکت ایران کارنو این افتخار را دارد که با تجربه چند ساله و استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص کار کارشناسی خودرو را با بالاترین کیفیت و طبق استانداردهای جهانی انجام دهد.

کافی است از طریق تماس تلفنی با شرکت تماس گرفته و از تعرفه کارشناسی مدل خودرویتان(قیمت کارشناسی خودرو) اطمینان حاصل کنید.

شرکت ایران کارنو سفارش شما را ثبت کرده و تعرفه ها (قیمت کارشناسی خودرو) را با توجه به نوع و مدل خودروها برایتان توضیح خواهند داد. و کارشناس مربوطه اعزام و کمتر از 20 دقیقه کارشناس فنی خودرو در محل مورد نظر حاظر خواهند بود و خودروی شما به دقت بررسی و کارشناسی خواهد شد.

قیمت کارشناسی خودرو

این بررسی و کارشناسی شامل موارد زیر خواهد بود :

بررسی رنگ شدگی بدنه و سقف و شاسی ها: این قسمت با ابزار ها و دستگاه دیجیتال تست رنگ و یا قلم تشخیص رنگ خودرو امکان پذیر است و توسط کارشناس شرکت ایران کارنو انجام میشود.

بررسی فنی خودرو: کارشناسان ایران کارنو خودروی شما را با دستگاه هایی مانند دستگاه دیاگ ، دستگاه تست باتری و دیگر دستگاه ها کارشناسی خواهند کرد و مشکلات فنی خودرو را در برگه مخصوص فاکتور شرکت ثبت خواهند کرد.

بررسی آپشن های خودرو و ادوات برقی : این قسمت ها نیز توسط کارشناس شرکت تست و بررسی خواهد شد .

بررسی قطعات در بدنه خودرو : هنگام تصادف شدید خودرو برخی قطعات را تعویض میکنند، وجود این امر سبب افت قیمت خودرو میشود که ممکن است متقاضیان خرید خودرو متوجه تعویضی بودن قطعات نشوند. تشخیص این کار از عهده یک کارشناس با تجربه و متخصص بر می آید که در قیمت کارشناسی خودرو و هزینه قیمت خودرو موثر خواهد بود.

کارشناسی موتور خودرو : موتور از قطعه های مهم در خودرو بوده و دارای اهمیت زیادی می باشد ، وجود کوچکترین مشکل در این قسمت میتواند هزینه های زیادی را بعدا برای خریدار محترم خودرو داشته باشد .

کارشناس با تجربه و متخصص میتواند با دستگاه دیاگ و طبق تجربه خود مشکلات موتور را تشخیص داده و در برگه شرکت ثبت نماید.

کارشناسی گیربکس: در خودروهای دنده اتومات ، سیستم های گیربکس بسیار پیچیده ای بوده و به همین دلیل نیاز به یک کارشناس با تجربه و مسلط به دستگاه تست خودرو از اهمیت زیادی برخوردار است.

قیمت کارشناسی خودرو

کارشناسان ایران کارنو دوره های آموزشی لازم را در پیش مکانیک کاران و در برخی مراکز معتبر مانند دانشگاه شریف گذرانده و دارای تجربه بالایی در این کار هستند.

نکته : تعرفه و قیمت کارشناسی خودرو را از شرکت های معتبر مانند ایران کارنو استعلام نمایید چرا که این شرکت همیشه در این مسائل با توجه به سابقه کار بالا پیشرو بوده و شما را راهنمایی خواهد کرد.

توجه داشته باشید که (تعرفه) قیمت کارشناسی خودرو در ایران کارنو ثابت بوده و هزینه های اضافی مانند مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمیگردد.

هزینه ایاب و ذهاب خودرو بار یکارشناسی خودرو رایگان بوده و تمامی هزینه های رفت و برگشت کارشناس به عهده خود کارشناس می باشد.

اطلاع از قیمت کارشناسی خودرو حق مشتریان محترم می باشد و ایران کارنو بر خود لازم می داند تعرفه کارشناسی را طبق مصوبه اتحادیه به مشتریان محترم توضیح دهد.

ایران کارنو مرکز معتبر کارشناسی خودرو در عباس آباد

در خواست سریع کارشناس خودرو