برای مشاوره و در خواست فوری کارشناس بر روی شماره های زیر کلیک کنید

خدمات

اکنون در راستای تکمیل خدمات ، ایران کارنو ، کارشناس خودرو متناسب با نیاز مشتری را به محل اعزام میکند. با توجه به آموزش های جدیدی که ارائه شده و حساسیت موضوع و رفع نیاز مشتریان ، مجبور به استفاده از استانداردهای جهانی برای کارشناسی خودرو شدیم . دلیل هر شخص برای خدمات  کارشناسی خودرو در محل میتواند متفاوت باشد.

اما با توجه به نیاز جامعه و آمارهایی که تیم ایران کارنو-خدمات  ارائه دادند، به این نتیجه رسیدیم که ارتقاء دانش فنی کارشناسان و مدیریت ارتباط با مشتریان موجب میگردد تا خدمات خود را به شکلی بهتر ارائه دهیم. در قسمت درباره ما میتوانید درباره وظایف ایران کارنو بیشتر آشنا شوید. و در مجله خودرو با مدل های مختلف خودرو  آشنا میشوید.

خدمات ایران کارنو

صفر تا صد خدمات کارشناسی موتور خودرو

صفر تا صد خدمات کارشناسی رنگ بدنه

خدمات و کارشناسی برق خودرو

خدمات و کارشناسی آپشن های خودرو

خدمات کارشناسی فنی خودرو و تست رانندگی و فرمان پذیری خودرو

خدمات کارشناسی جلوبندی و پلوس های خودرو

 بررسی بیش از400 مورد با توجه به برند و مدل خودرو

خدمات
خدمات

در ایران کارنو میتوانید خدمات سطح بالائی از تجربه بیش از 12 سال را انتظار داشته باشید ، مرکز خدمت  تخصصی ایران کارنو این افتخار را دارد که با تجربه چندین ساله در کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ در خدمت متقاضیان محترم و گرامی باشد. ایران کارنو با تجربه بالا در سرویس  و کارشناسی انواع مدل های خودرو در بین خدمات کارشناسی خودرو پیشرو این حرفه است.

ما شما را با بهترین خدمات ، تحت پوشش خود قرار می دهیم ، یک متخصص برای تشخیص رنگ و متخصص برای کارشناسی قسمت های مختلف خودرو داریم ، با استفاده از تخصص و دانشی که بر روی فناوری پیشرفته خودرو داریم از کارشناسان ما بهره مند شوید.

در واقع یک تیم متخصص و حرفه ای در ایران کارنو حضور دارند که برای کارشناسی خودرو انواع مدل خودروهای داخلی و خارجی مهارت و تخصص کافی دارند.

مطلب پیشنهادی:

تعرفه ها و قیمت کارشناسی خودرو در ایران کارنو

علاوه بر این خدمات و کارشناسی خودرو ایران کارنو بسیار مقرون به صرفه است ، جزئیات دقیق از کارشناسی قسمت های مختلف خودرو در برگه کارشناسی خودرو ثبت میشود. و هدف رضایت مشتریان و متقاضیان خودرو خواهد بود.

خودروها و وسایل نقلیه توسط شرکت های خودروسازی تولید شده است ، اما هنوز به یک متخصص و خدمات  کارشناس خودرو نیاز است .

این دقیقا همان چیزی است که در ایران کارنو پیدا خواهید کرد متخصصانی که با خودروی شما طوری رفتار میکنند که شایسته آن است.

چرا ایران کارنو جزء بهترین خدمات کارشناسی خودرو قرار گرفته است؟

1-ویژگی های یک مرکز خدمات کارشناسی خودرو خبره:

وقتی صحبت از خدمات کارشناسی خودرو به میان می آید بی شک کیفیت و تجربه کارشناس خودرو میتواند تفاوت زیادی در تجربه کلی شما ایجاد کند.

2-مکان های متعدد :

برای موفقیت یک کسب و کار نیاز به کارکنان اختصاصی و خدمات مشتری برتر است. اگر یک مرکز خدمات دارای چندین مکان اعزام کارشناس خودرو باشد ، نشانگر رضایت مشتریان از کارشان است ، علاوه بر این پیدا کردن یک مرکز خدمات متخصص در زمانی که خارج از خانه هستید میتواند دشوار باشد. و اگر یک مرکز خدمات کارشناسی خودرو دارای اعزام کارشناس به مکان های متعدد باشد شانس بیشتری برای یافتن نام مورد اعتماد شما وجود دارد.

3-کارشناس با تجربه :

این به نفع یک متقاضی خدمات کارشناسی خودرو است که مطمئن شود خدمات کارشناسی خودرو روی یک وسیله نقلیه به درستی انجام میشود . به خصوص زمانی که متقاضی خدمات در حال پرداخت صورت حساب کارشناس خودرو می باشد.

4-کارشناس خودرو با بیمه :

در واقع بعضی از مراکز خدمات کارشناسی خودرو لیستی از مراکز بیمه دارند که با آنها کار میکنند ، هنگامی که یک مرکز خدمات کارشناسی خودرو و کارشناس خودرو در لیست یک شرکت بیمه قرار میگیرد ، به این معنی است که آنها به طور مداوم با ارائه کار با کیفیت ، انتظارات را برآورده میکنند.

5-تعهد به رضایت مشتریان :

اگر مشتریان نبودند کسب و کارها شکست میخوردند و مراکز خدمات کارشناسی خودرو نیز از این قائده مستثنی نیستند ، شکی نیست که راضی نگه داشتن مشتریان اولویت اول مرکز خدمات ایران کارنو خواهد بود.

تعمیرگاه ها و مراکز خدمات کارشناسی خودرو موظف هستند با دریافت مبلغ از متقاضیان خودرو خدمات خوبی ارائه دهند اما واقعیت این است که با توجه به اینکه خودرو یک وسیله رفاهی محسوب شده و قیمت وسایل نقلیه و تجهیزات خودرو در حال افزایش است بنابراین تعجبی ندارد که هزینه تعرفه خدمات کارشناسی خودرو با توجه به این موارد تعیین میشود .

خدمات

آیا تعمیرگاه و مکانیک در نظر گرفته شود یا مراکز تکنسین و خدمات کارشناسی خودرو ؟

در جواب میشه گفت که مراکز خدمات  کارشناسی خودرو. مراکز کارشناسی خودرو با دستگاه دیاگ و تستر های مختلف و کارشناسان با تجربه به شما کمک میکنند تا خرید خودروئی مطمئن و راحت داشته باشید.

سخن پایانی :

پیدا کردن یک مرکز کارشناسی خودرو کمک میکند تا مطمئن شوید که خودروی شما به درستی کارشناسی شده است.

در هر صورت پیشنهادات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تیم تخصصی ایران کارنو

در خواست سریع کارشناس خودرو